Den blbec alias PVD 1:3 VK ŽIŽKA B (-23, 20, -15, -26)

Zima, prohra s posledním v tabulce, a k tomu prohraná střižba. Potřetí ze čtyř posledních, kdy minule jsem skončil ve finále s Matějem....

Na postech nahravače (starší mladej Sůša) a blokařů (Jean a mladej Chrobák) nebylo moc co vymýšlet, na smeči a účku již varianty byly. Začali jsme s nejstarší sestavou ( Cindy, Marcin a já) a postupně omlaďovali (Petr, ), takže na konci jsme z lavičky fandili zmrzlí já a Cindy.

První set nám nějak divně protekl mezi prsty, pár zbytečných chyb, menší zápal dohry a chybující soupeř i tak těsně vyhrál. V druhém jsme se po prvním omlazení sestavy dostali do hry a v pohodě vyhráli slušným výkonem. Bohužel ve třetím nám došla šťáva, soupeř se rozehrál a ani další omlazení nepomohlo. Čtvrtý vypadal podobně blbě, když najednou těsně před koncem jsme chytli slinu, dohnali asi 5-bodovou ztrátu a měli sebou. Ten soupeř odvrátil se štěstím a pak nebojácnou hrou dotáhl zápas k naší prohře....

Na straně soupeře překvapoval Igor(???), který sice nevyskočil nad pásku, ale od poloviny zápasu skládal nepochopitelně skoro vše. A když se k tomu přidali jejich dva vysocí skákající mladíci, přestali vyhazovat, tak to na nás bohužel stačilo. 

Na naší straně se střídaly hezké okamžiky se zbytečnými chybami, u všech hráčů. 

Hlavu hore a příště to sice nedopadne, ale pak už jo!

Group content visibility: 
Use group defaults